O Nas

besthotelinfo.com – Najlepszy przyjaciel hotelu

„Pomagamy gościom wybrać odpowiedni hotel, udzielając jasnych i szczegółowych informacji, co sprawia, że hotele mają więcej zadowolonych gości, a biura podróży odnotowują większy stopień zadowolenia wśród swoich klientów.”

besthotelinfo.com jest bezpłatnym internetowym Spisem Hoteli, zawierającym szczegółowe i obiektywne informacje. Naszymi klientami są organizatorzy wycieczek i hotele, pragnący zaoferować swoim pracownikom i gościom możliwość wymiany kompleksowych informacji na temat danego hotelu.

Z doświadczenia wiemy, że klienci, którzy otrzymują dokładne i szczegółowe informacje, podejmują bardziej świadome decyzje i są bardziej zadowoleni z dokonanego przez siebie wyboru hotelu. Mniejsza liczba nieporozumień między gośćmi hotelowymi, właścicielami hoteli i biurami podróży prowadzi do redukcji wnoszonych reklamacji.Na wyjątkowość Spisu Hoteli
besthotelinfo.com składa się fakt, że nie klasyfikujemy hoteli i jesteśmy bezstronni. Nie podajemy osobistych komentarzy ani opinii, a prawdziwość zgromadzonych informacji jest potwierdzona przez hotele podpisem.

Dowolny hotel lub partner biznesowy mogą również zastosować szczegółowy Spis Hoteli
besthotelinfo.com bezpośrednio na swojej witrynie internetowej poprzez „białe strony”. Zobacz przykład.

Siedziba
besthotelinfo.com znajduje się w Monachium w Niemczech, a działalność prowadzi w naszym biurze na Malcie. Od momentu założenia Instytutu w 2007 r. besthotelinfo.com stworzył rzetelny Spis Hoteli zawierający hotele z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Jeśli chcą Państwo, aby Państwa hotel znalazł się na stronie
besthotelinfo.com, można włączyć go na listę już dziś. Należy zadzwonić pod numer: 00356-22019200 lub wysłać e-mail na adres: info@besthotelinfo.com


Co to jest Spis Hoteli besthotelinfo.com?
 → Możliwość sprawdzenia w Spisie Hoteli
besthotelinfo.com rekomendowanego przez Państwa biuro podróży hotelu lub hotelu, jaki planują Państwo zarezerwować, aby dowiedzieć się, czy spełnia Państwa oczekiwania.
→ Możliwość obejrzenia filmów i zdjęć różnych rodzajów pokoi i zapoznania się z danymi dotyczącymi usług hotelowych, wyposażenia oraz pokoi.
→ Około 30 stron informacji o hotelu, takich jak spis dostępnych kanałów telewizyjnych, ceny produktów w minibarze, dokładne rozmiary basenu, jadłospis śniadaniowy, czy też materiał, z którego wykonana jest pościel. I dużo więcej!
→ Informacje faktyczne, dokładne i całkowicie obiektywne.
→ Informacje potwierdzane przez hotele i poświadczone podpisem.
besthotelinfo.com pełni funkcję jedynie spisu i nie posiada udziału finansowego w wyborze jakiegokolwiek hotelu.
besthotelinfo.com nie dokonuje klasyfikacji hoteli i nie podaje osobistych komentarzy ani opinii.
→ Spis Hoteli
besthotelinfo.com jest całkowicie bezpłatny.

W jaki sposób
besthotelinfo.com gromadzi informacje?
Kiedy hotel lub organizator wycieczek zawiera umowę z
besthotelinfo.com, jeden z naszych Recenzentów przyjeżdża do takiego hotelu na około jedną dobę. Osoba ta zbiera szczegółowe informacje na temat wyposażenia hotelu, usług i pokoi. Spis Hoteli besthotelinfo.com przedstawia dokładnie te same informacje w odniesieniu do wszystkich hoteli, dzięki czemu mogą Państwo w łatwy sposób porównać i wybrać odpowiedni dla siebie miejsce pobytu. Fakty i liczby są potwierdzane przez hotel i poświadczane podpisem. Informacje podlegają bieżącej aktualizacji.

Co można znaleźć w Spisie Hoteli
besthotelinfo.com?
Prezentacja każdego hotelu obejmuje około 30 stron szczegółowych faktów pod następującymi nagłówkami:
Informacje ogólne: Lokalizacja, odległość do centrum miasta, przychodnie, przystanek autobusowy, itp., liczba pokoi, restauracji, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, transport, rozrywka, itp.
Pokoje: Rodzaje i liczba pokoi, zdjęcia i filmy wideo sypialni, łazienek i innych pomieszczeń, zabezpieczenia, obsługa pokoi, kanały telewizyjne, materiał, z jakiego wykonane są materace i pościel, itp.
Żywność i napoje: Nazwa oraz rodzaj restauracji i barów, jadłospisy, cenniki, godziny otwarcia, wysokie krzesła, jadłospisy dla dzieci, żywność bezglutenowa, diabetyczna, wegetariańska, bezlaktozowa, wymagania dotyczące ubioru, itp.
Wyposażenie: Internet, odległość od poczty, aptek, banku, itp., sporty i gry oraz salon spa i siłownia na terenie hotelu i w okolicy.
Baseny i plaże: Rodzaj i wielkość basenu oraz plaży, głębokość, godziny otwarcia, toalety, prysznice, leżaki, obecność ratowników, bary, itp.
Konferencja: Nazwa, rozmiar, sprzęt, personel, itp.
Dzieci: Plac zabaw dla dzieci, pokój zabaw, rozrywka, klub dla dzieci, itp.