Zapraszamy do besthotelinfo.com

Unikalne narzędzie marketingowe
Dzięki wpisowi na listę
besthotelinfo.com Państwa hotel uzyska dostęp do unikatowego kanału marketingowego. Wiele biur turystycznych i platform rezerwacyjnych korzysta ze Spisu Hoteli besthotelinfo.com bezpośrednio na swojej stronie internetowej, a także posiada odniesienie do Spisu Hoteli w swoich broszurach czy innych materiałach reklamowych. Spis Hoteli besthotelinfo.com może być stosowany bezpośrednio na stronie hotelu, co sprawi, że nie będą musieli Państwo poświęcać czasu na tworzenie lub aktualizowanie stron z danymi.
 
besthotelinfo.com – udoskonalenie dla działalności handlowej
Podróżujący i biura turystyczne odwiedzają stronę Spisu Hoteli
besthotelinfo.com w celu uzyskania odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące hotelu, który zarezerwowali lub planują zarezerwować. Czy jest bezprzewodowy dostęp do Internetu? Czy hotel posiada menu dla dzieci i krzesełka? Czy można bez przeszkód przejechać przez drzwi lub poruszać się na wózku inwalidzkim w pokoju hotelowym? Dzięki Spisowi Hoteli besthotelinfo.com podróżując, mogą uzyskać szczegółowe informacje w sposób łatwy i szybki. Przejrzyste i wyczerpujące listy przyczyniają się do zwiększonego poziomu zadowolenia wśród klientów, którzy z większym prawdopodobieństwem powrócą do danego hotelu w przyszłym roku lub polecą go swoim przyjaciołom. besthotelinfo.com dokonuje aktualizacji danych raz w roku lub częściej na życzenie hotelu.
→Więcej na temat Spisu Hoteli besthotelinfo.com 

Obiektywizm źródłem wiarygodności

Spis Hoteli
besthotelinfo.com podaje dokładny, szczegółowy i stuprocentowo obiektywny obraz poszczególnych hoteli. besthotelinfo.com szybko stał się uznanym źródłem informacji najwyższej jakości. Hotele należące do besthotelinfo.com otrzymują certyfikat, który daje im przewagę konkurencyjną i wiarygodność w oczach organizatorów wycieczek i turystów.

Korzyści dla hoteli:
• Unikatowy kanał marketingowy
• Oszczędność czasu i zasobów dzięki możliwości czerpania informacji ze Spisu Hoteli
• Podniesienie poziomu usług
• Szczegółowe i obiektywne informacje
• Możliwość korzystania ze Spisu Hotelu bezpośrednio na Państwa stronie
• Zwiększenie liczby rezerwacji
• Mniej pomyłek, więcej zadowolonych klientów
• Przewaga konkurencyjna
• Zwiększenie wiarygodności dzięki certyfikatowi
besthotelinfo.com
• Klub menedżerów
besthotelinfo.com

Klub menedżerów
besthotelinfo.com
Bezpłatne zakwaterowanie dla menedżerów hoteli w innych hotelach członkowskich.
→Więcej

Jak uzyskać członkostwo w
besthotelinfo.com
W przypadku zainteresowania członkostwem w
besthotelinfo.com, prosimy o kontakt, a przekażemy całą niezbędną dokumentację. Po potwierdzeniu członkostwa zwracamy się do kierownictwa z prośbą o wypełnienie szczegółowego kwestionariusza dotyczącego wyposażenia hotelu.
 
Następnym krokiem jest zaplanowanie wizyty w hotelu. Recenzent
besthotelinfo.com zatrzyma się w hotelu na jedną dobę, gdzie zje trzy posiłki i spędzi nocleg.  Kontrola właściwa zwykle trwa około trzech do pięciu godzin, w zależności od wielkości hotelu i jego wyposażenia. Po sporządzeniu dokumentacji z recenzji, prosimy kierownictwo o potwierdzenie jej prawidłowości i złożenie podpisu. Po zakończeniu przeglądu hotel otrzymuje certyfikat potwierdzający wpis do Spisu. Zaleca się, by certyfikat został umieszczony w widocznym miejscu lobby hotelowego.