O nás

besthotelinfo.com – Nejlepší přítel hotelového hosta

„Prostřednictvím jasných a detailních informací pomáháme hostům vybrat si ten správný hotel. Tímto vzroste nejen počet hostů v hotelích, ale i spokojenost zákazníků cestovních kanceláří.“


besthotelinfo.com je bezplatný online seznam hotelů, který nabízí detailní a objektivní informace. Našimi klienty jsou tour operátoři a provozovatelé hotelů, kteří chtějí svému personálu a hostům nabídnout možnost získat všemožné informace o kterémkoliv hotelu.

Dle naší zkušenosti činí zákazníci, kteří obdrží přesné a detailní informace, promyšlenější rozhodnutí a jsou pak spokojenější se svou volbou hotelu. Méně nedorozumění mezi hotelovými hosty, majiteli hotelů a tour operátory sníží rovněž počet reklamací.
Seznam hotelů
besthotelinfo.com je však jedinečný zejména díky tomu, že hotely nijak neklasifikujeme a zůstáváme zcela nestranní. Nepouštíme se do osobních komentářů, ani nešíříme své názory a správnost našich informací je potvrzena vedením daného hotelu.

Hotely či obchodní partneři mohou tento detailní seznam hotelů
besthotelinfo.com používat rovněž přímo ze své internetové prezentace prostřednictvím tzv. „bílých stránek“. Viz příklad zde.

Centrála
besthotelinfo.com je v Mnichově, projekty ale řídíme z naší kanceláře na Maltě. Od jeho založení v roce 2007 se besthotelinfo.com podařilo vybudovat solidní seznam hotelů nejen z Evropy, ale i z Blízkého východu a severní Afriky.

Máte-li zájem o zápis svého hotelu do seznamu na webových stránkách
besthotelinfo.com, zaregistrujte se ještě dnes. Zavolejte na číslo 00356-22019200 anebo pošlete e-mail na adresu info@besthotelinfo.com

K čemu slouží seznam hotelů
besthotelinfo.com?
→ Seznam hotelů
besthotelinfo.com lze použít k ověření informací o hotelu, který Vám doporučí Vaše cestovní kancelář nebo který si hodláte zarezervovat, bude-li splňovat Vaše požadavky.
→ Můžete si procházet videa a fotografie všech typů pokojů a zobrazit údaje o službách, jež hotel nabízí, o vybavení a pokojích.
→ Přibližně 30 stránek informací o hotelu – od dostupných TV kanálů a cen jednotlivých položek v minibarech po přesné rozměry bazénu, složení švédského stolu u snídaně, materiál ložního prádla a mnohé další podrobnosti!
→ Konkrétní, přesné a zcela objektivní informace.
→ Údaje potvrzené vedením daného hotelu.
besthotelinfo.com je výhradně seznamem hotelů a nemá žádný finanční prospěch z výběru určitého hotelu.
besthotelinfo.com neklasifikuje jednotlivé hotely a neobsahuje ani žádné osobní komentáře či názory.
→ Seznam hotelů
besthotelinfo.com je zcela zdarma.

 
Jakým způsobem
besthotelinfo.com sbírá údaje?
Jakmile hotel či tour operátor uzavřou dohodu s
besthotelinfo.com, jeden z našich recenzentů se v hotelu ubytuje přibližně na 24 hodin a sbírá detailní informace o zařízení a vybavení hotelu, službách a pokojích. Seznam hotelů besthotelinfo.com nabízí přesně tytéž informace u všech hotelů, a tak si je můžete sami snadno porovnat a vybrat ten správný hotel. Všechna fakta a čísla jsou schválena a potvrzena vedením daného hotelu a jsou neustále aktualizována.

Co lze v seznamu hotelů v rámci
besthotelinfo.com nalézt?
Každý hotel se prezentuje na přibližně 30 stránkách obsahujících detailní údaje rozdělené do následujících kapitol:
Obecné informace: Lokalita, vzdálenost od centra města, polikliniky, zastávky autobusu atd., počet pokojů, restaurace, bezbariérový přístup, doprava, zábava atd.
Pokoje: Typy pokojů, počet pokojů, fotografie a videa ložnic, koupelen a jiných pokojů, bezpečnostní vybavení, pokojová služba, TV kanály, materiál ložního prádla a matrací apod.
Jídlo a nápoje: Jméno a druh restaurace či baru, jídelní lístky, ceny, dostupnost, dětské jídelní židle a dětská menu, bezlepková jídla / jídla pro diabetiky / vegetariánská jídla / jídla při nesnášenlivosti laktózy, pravidla oblékání atd.
Vybavení: Internet, vzdálenost od pošty, lékárny, banky atd., sportovní vybavení, lázně a tělocvična v hotelu a poblíž hotelu.
Bazény a pláže: Druh a rozměry bazénu a pláže, hloubka, otvírací doba, WC, sprchy, plážová lehátka, plavčíci, bary atd.
Kongresy: Název, rozsah, vybavení, personál atd.
Děti: Hřiště, herna, zábava, dětský klub atd.