Staňte se členským besthotelinfo.com

Jedinečný marketingový nástroj
Stanete-li se členem besthotelinfo.com, Váš hotel získá přístup k jedinečnému marketingovému kanálu. Mnozí tour operátoři a rezervační platformy využívají seznam hotelů
besthotelinfo.com na svých stránkách a odkazují na tento seznam i ve svých brožurách a jiných marketingových materiálech. Seznam hotelů besthotelinfo.com lze použít přímo na stránkách daného hotelu, aniž byste ztráceli čas tvorbou a aktualizací stránek.

besthotelinfo.com – podpořte své podnikání
Cestovatelé a tour operátoři navštěvují seznam hotelů
besthotelinfo.com, aby získali odpovědi na specifické otázky týkající se hotelů, které si zarezervovali anebo chtějí zarezervovat. Je v hotelu bezdrátové připojení k internetu? Nabízí hotel dětské menu a jídelní židličky? Projede invalidní vozík dveřmi hotelového pokoje? Díky seznamu hotelů besthotelinfo.com si mohou cestovatelé sami snadno a rychle vyhledat detailní informace. Přehledné a detailní výčty přispívají k větší spokojenosti klientů, kteří se tím spíše příští rok vrátí anebo doporučí Váš hotel svým přátelům. besthotelinfo.com jednou ročně či na žádost hotelu aktualizuje všechny údaje.
→Zde se dozvíte více o seznamu hotelů besthotelinfo.com 

Objektivita dodává na důvěryhodnosti
Seznam hotelů
besthotelinfo.com poskytuje přesný, detailní a stoprocentně objektivní obrázek o určitém hotelu. besthotelinfo.com se rychle stal uznávaným zdrojem kvalitních informací. Hotely, jež jsou členy besthotelinfo.com, obdrží certifikát, který nabízí konkurenční výhodu a větší důvěryhodnost pro tour operátory a cestovatele.

Výhody pro hotely:

• Jedinečný marketingový kanál
• Odkaz na seznam hotelů šetří čas i zdroje
• Vyšší úroveň služeb
• Detailní a objektivní údaje
• Využívání seznamu
besthotelinfo.com přímo na Vašich stránkách
• Přispívá k většímu počtu rezervací
• Méně zmatků, více spokojených klientů
• Konkurenční výhoda
• Certifikát
besthotelinfo.com zvyšuje důvěryhodnost
• Manažerský klub
besthotelinfo.com

Manažerský klub
besthotelinfo.com
Manažeři hotelů mohou využít možnosti ubytování zdarma v jiném členském hotelu.
→Více informací zde

Jak se stát členem
besthotelinfo.com
Má-li Váš hotel zájem stát se členem
besthotelinfo.com, kontaktujte nás prosím a my Vám zašleme veškerou potřebnou dokumentaci. Jakmile bude Vaše členství potvrzeno, vyzveme management hotelu k vyplnění detailního dotazníku o dostupném vybavení Vašeho hotelu.

Dalším krokem je naplánování návštěvy hotelu. Recenzent
besthotelinfo.com bude ubytován ve Vašem hotelu po dobu 24 hodin s plnou penzí. Samotná inspekce obvykle trvá kolem tří až pěti hodin v závislosti na velikosti hotelu a dostupnosti různého vybavení. Po vyplnění veškeré dokumentace požádá recenzent vedení hotelu o podpis ke stvrzení správnosti všech údajů. Po dokončení inspekce získá hotel certifikát, který potvrzuje, že je hotel uveden v seznamu hotelů besthotelinfo.com. Doporučujeme Vám vyvěsit tento certifikát na dobře viditelném místě v hotelové lobby.